Filmavimas iš oro


Kas yra filmavimas iš oro ir kuo jis ypatingas?

Filmavimas – tai akimirkos sustabdymas ir svarbiausių momentų įamžinimas. Siūlome unikalią paslaugą – filmavimą iš oro, kuris atliekamas panaudojant nuotoliniu būdu valdomą multikopterį. Multikopteris – tai tam tikra skraidanti platforma, tarsi nedidelis skraidantis robotas, pasižymintis kompaktiškumu ir manevringumu ir tam tikra prasme atstojantis skraidyklių, su kuriomis filmuojama iš oro, funkcijas.

Kodėl multikopteris?

Filmavimas iš oro – ypatingas procesas, kuriam pasitelkiama skraidanti technika: mini lėktuvai, sraigtasparniai, oro balionai ar skraidyklės. Tačiau norint jais pakilti į orą, ženkliai išauga sąnaudos, nes reikia piloto, kuro, taip pat pakilimui ar nusileidimui reikia ieškoti tinkamos vietos. Multikopteris padeda sutaupyti laiko ir pinigų bei gauti praktiškai analogiškus rezultatus. Skraidanti platforma yra mobili, joje integruotos visos naujausios ir moderniausios technologijos, padedančios užtikrinti, kad vaizdo fiksavimas būtų kokybiškas ir pranokstantis lūkesčius.

Skraidančioji platforma yra nedidelių matmenų, valdoma radijo bangomis, tad galimybės užfiksuoti norimus vaizdus tik padidėja. Platforma ypatinga ir tuo, kad ji gali skristi arti žemės, prie pat virš vandens telkinių, viršum medžių viršūnių, filmuodama pastatų stogus, skriedama siauromis senamiesčių gatvelėmis, filmuodama iš viršaus patalpose ar nedidelėse erdvėse, kur įprastai filmuoti tekstų pasilypėjus. Skraidyklė yra ypač funkcionali – tai išplečia ir nufilmuotosios medžiagos pritaikymo galimybes.

Skraidanti technika ypatinga tuo, kad ją pasitelkus galimas paprastas ir greitas filmavimas iš paukščio skrydžio. Su mūsų turima technika gali būti užfiksuoti aukštos raiškos formato vaizdai.

Vestuvių filmavimas iš paukščio skrydžio.

Technologijos nestovi vietoje, klientai tampa vis išrankesni ir besikreipdami į vestuvių filmuotojus dažniausia jau žino, kokio rezultato nori. Vestuvių filmavimas iš oro ypatingas tuo, kad yra kur kas spalvingesnis ir įvairesnis, vienu metu įamžinantis ne tik pavienius epizodus, bet ir visumą, sukuriančią dviejų žmonių šventę – aplinką, erdves, objektus, žmones. Ypač vestuvių filmavimas iš oro pasiteisina esant gražiose, atvirose erdvėse – įamžinti vaizdai gniaužia kvapą ir leidžia mėgautis netikėtu rezultatu.

Sodybų filmavimas iš oro.

Ypatinga statinių filmavimo technika leidžia neįprastu kampu įamžinti įvairius NT objektus. Ypač populiarus tapo ir sodybų filmavimas iš paukščio skrydžio. Tikintis, kad Jūsų siūloma paslauga taps itin konkurencinga rinkoje, reikia kuo efektyvesnės reklamos, padedančios objektus bei teikiamas paslaugas pristatyti kuo įtaigiau. NT filmavimas yra nebrangus ir tampa puikia išeitimi tiems, kurių verslo tradiciniai reklamos metodai nepadeda tinkamai pristatyti. Taigi sklypų, namų, sodybų, kitų objektų filmavimas iš oro – pats patraukliausias variantas norintiems sukurti efektyvią reklamą parduodant ar nuomojant nekilnojamąjį turtą.

Reklaminių klipų kūrimas.

Pasitelkus filmavimą iš oro, vis plačiau kuriami ne tik meniniai bei dokumentiniai filmai, bet ir reklaminiai klipai. Iš oro paprastai ir greitai galima nufilmuoti koncertus, fejerverkus, įvairias masines scenas su sprogimu ar gaisu, kitais įspūdingais vaizdais ir kt. Iš oro visuomet geriau matyti įvairūs efektai ir sudėtingiausi triukai, sukeliantys didžiausius įspūdžius žiūrovams. Tad be filmavimo iš oro neįsivaizduojamas aukščiausios kokybės reklaminių filmų kūrimas.

Kviečiame susisiekti ir aptarti bendradarbiavimo galimybes!