Fotografavimas iš oro

 

Kuo ypatingas fotografavimas iš oro?

Panoraminės nuotraukos – tai naujos kartos išskirtinės ir unikalios nuotraukos. Fotografuojant iš dangaus dėl patvaraus fotoaparato tvirtinimo mechanizmo ir kelių sraigtų sistemos gaunamos labai aukštos raiškos fotografijos. Jose įamžinamos didelės teritorijos, atskleidžiant įstabiausių kampelių grožį bei didingumą. Tai tradicinį, kartais ir jau kiek pabodusį fotografavimą lenkiantis vaizdų įamžinimo metodas. Fototechnika iškeliama į pageidaujamą aukštį, tad fotografavimo galimybės yra praktiškai neribotos.

Unikalios gamtos fotografijos

Fotografavimo iš oro technika nekelia triukšmo, taigi su ja įmanoma užfiksuoti vaizdus iš Nacionalinių parkų, rezervatų, gamtos draustinių, įamžinant tai, kas gražiausia ir kas vertingiausia. Taip pat fotografavimo technika gali fiksuoti gyvūnus, kurių paprastai, naudojantis įprasta technika, nepastebėtiems nufotografuoti labai sudėtinga ar net neįmanoma. Ne veltui ši technika dar turi kitą pavadinimą – tai fotografavimas iš paukščio skrydžio.

Renginių fotografavimas

Norint įamžinti tokius renginius kaip koncertai ar sporto varžybos, tenka pasvarstyti galimas alternatyvas. Renginių fotografavimas iš oro išskirtinis tuo, kad leidžia lengvai įamžinti gamtoje vykstančius koncertus, festivalius, kitus renginius. Fotografija iš viršaus geriausiai padeda tinkamai reprezentuoti ne tik renginio veiksmo teritoriją, bet ir parodyti, pavyzdžiui, žiūrovų skaičių. Fotografija iš oro – pats tinkamiausias būdas norint įspūdingai nufotografuoti fejerverkus ar žiūrovų ovacijas.

Sporto renginių fotografijos iš oro

Ypač ši fotografavimo technika pasiteisina fiksuojant tam tikras sporto rūšis, kur veiksmas vyksta didelėse teritorijose, o nufotografuoti sportininkus tinkama perspektyva ar iš arčiau tampa didelis iššūkis. Iš oro galima fotografuoti autokroso, motokroso lenktynes, būriavimo, kalnų dviračių sportą ar varžybas, slidinėjimo akimirkas ir kt.

Fotografuojant iš oro garantuojamas gautų vaizdų išskirtinumas, lyginant su tradicine, jau spėjusia kiek pabosti fotografija. Žiūrovai net nejunta, kad yra fotografuojami, nes, kaip jau minėta, technika veikia ypač tyliai. Įranga yra judri ir tiksli bei – didžiausias jos privalumas – jai nereikia didelių investicijų, kaip kad fotografuojant iš oro tradiciniais būdais. Multikopteris yra sujungtas su išmaniaisiais įrenginiais, kurie padeda reikiamu laiku užfiksuoti reikiamus vaizdus.

Nekilnojamo turto fotografavimas

Fotografavimas iš oro – puiki nekilnojamojo turto reklama viešbučiams, kaimo turizmo sodyboms, nuomojamoms kurortuose viloms, poilsio namams ir kita. Nekilnojamojo turto fotografavimas iš oroleidžia vietovės ypatumus ir teritorijoje esančius statinius įamžinti kitaip – ypatingai ir patraukliai. Fotografijos, kuriose nekilnojamasis turtas įamžintas iš paukščio skrydžio, tampa labai vertingu įrankiu kuriant išskirtines interneto svetaines, reklaminius plakatus ar skrajutes, prezentacijas, katalogus ir kitą reklaminę ar informacinę medžiagą. Sodybų fotografavimas iš oro potencialiems klientams siunčia pačią įtaigiausią žinutę apie neįtikėtino grožio gamtovaizdžius ir unikalias erdves, nepaliekančias nė vieno abejingo.

Fotografavimo iš oro taikymo galimybės yra neribotos – kviečiame susisiekti, teikti savo pasiūlymus ir aptarti visas fotografavimo detales.